Kontakt

Proč?
V současné době je to jedna z nejmodernějších metod seznámení. Je využívána lidmi, kteří z důvodů mimořádného pracovního vytížení, omezeného počtu vhodných protějšků ve svém okolí a jiných závažných skutečností nemají dostatečnou možnost výběru vhodného protějšku.

Foto napoví!
Je to snad nejpřirozenější způsob jak zaujmout případného partnera. Mnohdy splní i velkou službu při první schůzce, kdy dotyčného vizuelně připraví na setkání. Když svou fotografii zašlete, budou Vaše šance na seznámení mnohem větší a i počet nabídek ze strany partnerů početnější.

Co nastane?
Při dodržení podmínek naší služby a odeslání všech náležitostí do naší agentury můžete očekávat obratem zaslání počítačového výběru s příslušným počtem vybraných protějšků doplněného barevnými nebo černobílými fotografiemi. Pak už je pouze na Vás, kterou nebo kterého z nabídnutých partnerů zkontaktujete. Když se Vaše představa o budoucím protějšku nenaplní hned na první schůzce nebo po prvním telefonátu, neztrácejte trpělivost a zkoušejte své štěstí znovu. Možná až po více schůzkách poznáte toho pravého nebo tu pravou, ale určitě existuje a nakonec se najdete.

V případě problémů či připomínek kontaktujte provozovatele nebo tvůrce seznamky.

Tým Znamost.com -

 

 

 

Znamost .com - All rights reserved